محبوب ترین ها
بیش از 200 دوره آموزشی
پشتیبانی مدرسین
دسترسی مادام العمر
TOSINSO User مسعود جواهری
این دوره بسیار عالی اراِئه شده بود. و چقدر عالیه که شما این کار رو میکنید واقعا برای آدم هایی مثل ما که نمیتونیم بریم کلاس خیلی خوبه.
TOSINSO User محمد صادق سلیمان
من خیلی دوره ی سی شارپ از اینترنت خریده بودم ولی همشون در حد آشتایی با سینتکس زبان بود. کتاب های زیادی هم خریدم اما باز هم پیشرفت آنچنانی نداشتم در این حین با وبسایت شما آشنا شدم و با خرید این دوره و آموزشی پیشرفت بسیار زیادی در سی شارپ داشتم. واقعا دوره عالی بود.
TOSINSO User جواد زارع مقدم
وقتی من این دوره رو خریدم هیچ جا تو اینترنت آموزشی برای این دوره وجود نداشت ، سرعت عمل و نحوه تدریس و همچنین تسلط مهندس سیروس زاد واقعا عالیه و تا بحال بعد از راه اندازی ویم در مجموعه خودمون ما رو از پیش اومدن وضعیتای خطرناک نجات داده .
TOSINSO User سجاد محمود زاده
دوره خوبی برای شروع لینوکس بود و استاد مربوطه مهندس نصیری با لحن زیبا و شوخ طبعی باعث لذت بخش تر شدن آموزش میشدن ، از استاد نصیری و تیم توسینسو بسیار سپاسگذارم.
جدیدترین مدرسین
TOSINSO User
احسان شمسی
ویدیوها: 1
فارغ‌التحصیل زبان‌و‌ادبیات‌انگلیسی از دانشگاه باهنر کرمان مدرس و مترجم زبان انگلیسی
TOSINSO User
رحمان زمانپور
ویدیوها: 1
رحمان زمانپور، کارشناس ارشد مهندسی صنایع، تخصص در مدیریت پروژه، برنامه ریزی و کنترل پروژه، بیش از ده سال سابقه همکاری در پروژه های صنعتی، آموزش نرم افزارهای میکروسافت پراجکت، پریماورا، اکسل، طراحی داشبورد های مدیریتی، آموزش استاندارهای PMBOK , Prince2.
TOSINSO User
مرتضی امیدیان
ویدیوها: 33
مدرس دوره های جونیپر سایت توسینسو jncis-sec , jncia-jre , jncia-ijos https://mOmidian.ir
TOSINSO User
مهیار کباری
ویدیوها: 7
مهیار کباری، حدود 10 سال سابقه کار دارم در سازمان های و نهادهای دولتی، بانک ها و مؤسسات مالي اعتباری، بیمه ها و سازمان فناوری اطلاعات در حوزه های شبکه، امنیت اطلاعات و زیرساخت سرویس در قالب های مشاوره، طراحي، پياده سازی و راهبری. در حوزه های Cisco، Juniper، Fortinet، F5، VMWare، Server&Storage، Linux و Penetration Test به صورت White Hat فعاليت های خوبی داشتم. بیش از ۴ سال مدیر فنی دپارتمان امنيت و کمتر از یک سال مدیر فنی مرکز داده مؤسسه اعتباری نور بودم و الان هم به صورت Free Lancer فعاليت مي کنم. آدرس Linked In من هم www.linkedin.com/in/mahyar-kobari-6a458b11b هستش. آدرس ایمیلم هم: mahyarkobari@gmail.com
در دست تکمیل
تک ویدیوها
Privacy settings
Accept Cancel
×

You can buy cheaper in our wonderful discounts